Eşi ve çocuklarından 3 gündür haber alamıyor

- Bolu'da inşaat işçisi Topal, Filistin asıllı imam nikahlı eşi Kassem'in 2 çocuğunu da alarak ülkesine dönmesinden endişe ediyor - Topal: - "Dün işe gittim, akşam geldiğimde çoluk, çocuk, hepsi kayıp. Şu anda da nerede olduklarını bilmiyorum, endişeliyim. 2 çocuğum ve 4 aylık hamile eşime ulaşamıyorum"

Eşi ve çocuklarından 3 gündür haber alamıyor
17 Haziran 2016 Cuma 12:25

BOLU (AA) - Bolu'da inşaat işçisi olarak çalışan Birol Topal, Filistin asıllı imam nikahlı eşiyle 2 çocuğundan 3 günden beri haber alamıyor.

Topal (34), AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2011'de İsrail'de çalıştığı sırada bu ülkenin vatandaşı Samah Kassem (27) ile imam nikahı kıydığını, "Melek" ve "Murat" adında iki çocuklarının dünyaya geldiğini belirterek, geçen yıl Bolu'ya yerleştiklerini söyledi.

Eşinin 4 aylık hamile olduğunu anlatan Topal, "Dün işe gittim, akşam geldiğimde çoluk, çocuk, hepsi kayıp. Şu anda da nerede olduklarını bilmiyorum, endişeliyim. 2 çocuğum ve 4 aylık hamile eşime ulaşamıyorum." diye konuştu.

Topal, emniyete müracaat ettiğini belirterek, "Giderken telefonumu, aile fotoğraflarını da aldı. Çocuklarımı da alarak ülkesine gitmesinden korkuyorum." ifadelerini kullandı.

Eşiyle zaman zaman tartıştıklarını ama hiçbir zaman şiddet uygulamadığını savunan Topal, çocuklarının bulunması için yardım istedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×