DÜZELTME "Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'ta" başlıklı haberimizin spot ve birinci paragrafındaki "Silopi" ifadesi "Cizre", spot, birinci ve ikinci paragraflardaki "172. Tugay Komutanlığı" ifadesi de "172. Tugay Komutan Yardımcılığı" şeklinde kaynağından dü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şırnak'ta - Cizre ilçesindeki 172. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığını ziyaret eden Erdoğan askerlerle iftar yaptı

DÜZELTME
25 Haziran 2016 Cumartesi 23:16

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak'ın Cizre ilçesinde bulunan 172. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığını ziyaret ederek askerler ile iftar yaptı.

Alınan bilgiye göre, Erdoğan'ın 172. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığını ziyaretinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi de bulundu.

Erdoğan, ziyareti sırasında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. İncelemelerin ardından komutanlıktaki yemekhaneye geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki heyetle askerler ile iftar yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×