Denizde fenalaşan ortaokul öğrencisinin ölmesi

- Kuşadası'nda denizde fenalaşarak hayatını kaybeden Mustafa Efe Ergen'in sınıf arkadaşları, gözyaşları arasında oturduğu sıraya çiçek bıraktı

Denizde fenalaşan ortaokul öğrencisinin ölmesi

AYDIN (AA) - Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, denizde fenalaşması üzerine kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 14 yaşındaki Mustafa Efe Ergen'in sınıf arkadaşları, okuldaki sırasına çiçek bıraktı.

Nermin Metin Akar Ortaokulunun öğretmen ve öğrencileri, 8'inci sınıf öğrencisi Ergen'in ani ölümüyle yasa boğuldu, tüm eğlencelerin iptal edildiği okuldaki karne sevinci de yarım kalırken, arkadaşları gözyaşı döktü.

Buruk bir karne töreni yaşadıklarını belirten okul müdürü Turgay Zehir, hayatını kaybeden öğrencisinin ailesine ve sınıf arkadaşlarına başsağlığı diledi.

- Olay

Kuştur Plajı'nda önceki gün arkadaşlarıyla denize giren Nermin Metin Akar Ortaokulu öğrencisi Mustafa Efe Ergen, yüzerken fenalaşmıştı. Çevredekilerin yardımıyla kıyıya çıkarılan Ergen, ayağına bir şeyin battığını ve başının döndüğünü söylemiş, ardından da bayılmıştı. Mustafa Efe Ergen, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×