"Demokrasi ve Şehitler Mitingi"

- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "Bu akşam demokrasi nöbetine bir virgül koyuyoruz. Tüm Türkiye'ye sesleniyorum, çarşamba akşamı inşallah noktayı koyacağız"


İSTANBUL (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu akşam demokrasi nöbetine bir virgül koyuyoruz. Tüm Türkiye'ye sesleniyorum, çarşamba akşamı inşallah noktayı koyacağız." dedi.

Cumhurbaşkanlığının himayelerinde İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesince Yenikapı Etkinlik Alanı'nda düzenenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" sona erdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından katılımcıları selamladı. Daha sonra protokol üyeleri sahneye davet edildi.

Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ve diğer katılımcılar toplu fotoğraf çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katılımcılara seslenerek, "Bu akşam demokrasi nöbetine bir virgül koyuyoruz. Tüm Türkiye'ye sesleniyorum, çarşamba akşamı inşallah noktayı koyacağız." diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×