"Demokrasi nöbeti" tutan vatandaşlara ulaşım desteği

- Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fatih-Meydan raylı sistem hattındaki seferleri sabaha kadar uzattı

18 Temmuz 2016 Pazartesi 03:31

ANTALYA (AA) - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı Antalya'da demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar için raylı sistem hattındaki seferlerin sabaha kadar uzatıldığı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara birçok alanda destek verildiği belirtildi.

Vatandaşlar için gölgelikli oturma alanları oluşturulduğu ve ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm imkanların sunulduğu kaydedilen açıklamada, ulaşım konusunda da Antalyalılara katkı sağlandığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Büyükşehir Belediyesine bağlı Antray'ın Fatih-Meydan raylı sistem hattı ve resmi plakalı kırmızı otobüsler, cuma gecesinden bu yana vatandaşlara ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor. Fatih-Meydan raylı sistem hattındaki çalışan tramvaylar ve siyah plakalı kırmızı otobüsler, yarın akşam da ücretsiz hizmet vermeye devam edecek ayrıca Fatih-Meydan hattındaki seferler, demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar için sabaha kadar uzatıldı."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×