Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otele yapılan saldırı

- FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele saldırı düzenleyen askerlerin yakalanması için hem ilçe merkezi hem de ilçeye giriş ve çıkışlarda denetimler sürüyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konakladığı otele yapılan saldırı
19 Temmuz 2016 Salı 11:35

MUĞLA (AA) - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele yapılan saldırıya katıldığı belirtilen askerlerin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılmasının ardından konakladığı otele saldırı düzenleyen askerlerin yakalanması amacıyla yürütülen çalışmalarda, ilçenin giriş ve çıkışları tutuldu.

Bornova 2. Jandarma Komando Tugay Komutanlığından komando ekipleri, arazi arama ve tarama faaliyetlerini sürdürürken, Marmaris Emniyet Müdürlüğü ekipleri de ilçenin giriş ve çıkışlarındaki bütün araçları kontrol ediyor.

Polis ekipleri, ellerinde darbeci askerlerin fotoğraflarının bulunduğu isim listesi üzerinden denetim yapıyor. Polis, vatandaşlara fotoğrafları göstererek, aranan askerleri görüp görmediklerini de soruyor.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü, vatandaşlardan ilçe merkezi ve kırsal kesimde şüpheli gördükleri her durumu polis ekiplerine bildirmelerini istedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×