CLK Boğaziçi Elektrik'ten "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyası

- CLK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Gümüşlü: - "Taraftarın Enerjisi Sahada' kampanyasıyla birlikte Türkiye A Milli Futbol Takımı'nı destekleyecek milyonların heyecanına ortak olmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda indirimli elektrik avantajına ek olarak resmi ürünlerden oluşan taraftar hediye paketleri sunacağız"

CLK Boğaziçi Elektrik'ten
23 Mayıs 2016 Pazartesi 12:48

İSTANBUL (AA) - CLK Boğaziçi Elektrik, "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyasıyla indirimli elektriğin yanı sıra resmi ürünlerden oluşan taraftar hediye paketleri sunacak.

CLK Boğaziçi Elektrik tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, gelecek ay UEFA EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı ürünlerini içeren kampanya başlattı.

Paris’te 10 Haziran'da başlayacak UEFA EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'na sayılı günler kala farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar düzenledikleri tüketiciye fayda kampanyalarıyla milyonlarca futbolseverlerin heyecanına ortak olmayı amaçlayan 4,5 milyon aboneye sahip CLK Boğaziçi Elektrik, şampiyonada mücadele edecek A Milli Futbol Takımı için taraftar hediye paketli kampanyaya imza attı.

İçeriği Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile birlikte hazırlanan "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyasıyla Serbest Tüketici Sözleşmesi yapanlara indirimli elektriğin yanı sıra Türkiye A Milli Takımı'nın ilk defa UEFA EURO 2016’da giyeceği özel tasarımlı resmi formaları hediye edilecek. Serbest Tüketiciler formanın yerine indirime ek olarak Türkiye A Milli Futbol Takımı resmi tişörtü, şapkası, futbol topu ve atkısından oluşan taraftar hediye paketlerini de seçebilecek.


- "Milli takım heyecanına ortak olacağız"


CLK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü, "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyasıyla birlikte Türkiye A Milli Futbol Takımı'nı destekleyecek milyonların heyecanına ortak olmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Bu kapsamda indirimli elektrik avantajına ek olarak resmi ürünlerden oluşan taraftar hediye paketleri sunacaklarını aktaran Gümüşlü, bunun da sektördeki Serbest Tüketici uygulamalarında bir ilk olduğunun altını çizdi.

Gümüşlü, "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyası ile müşterilerine elektrik tüketimlerinin karşılığı faturalarında indirim verirken, aynı anda resmi taraftar ürünleriyle fayda sağlamayı amaçladıklarını kaydederek, "Hem mesken hem de ticarethane abonelerimiz için hazırladığımız kampanyamızın gelecek ay başlayacak Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde yoğun ilgi göreceğini düşünüyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Verilen bilgiye göre, "Taraftarın Enerjisi Sahada" kampanyasıyla birlikte yıllık tüketimi 10 bin kWh'tan (aylık fatura ortalaması yaklaşık 350 TL) büyük olan tek zamanlı mesken ve ticarethane aboneleri elektrik indirimine ek olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile birlikte hazırlanan 5 farklı hediye paketinden birisine sahip olabilecek. 24 ay süre ile taahhüt veren ilk 2 bin 600 kişiye sunulacak hediye paketlerinde A Milli Futbol Takımı forması, tişörtü, şapkası, futbol topu ve atkısı gibi seçenekler bulunacak.

Kampanya kapsamında Serbest Tüketici elektrik satış sözleşmesi imzalayan abonelere SMS ile kampanya kodu gidecek. Aboneler bu kod ile Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi online alışveriş mağazası olan "https://eshop.tff.org" internet adresindeki hediye paketlerinden birisine herhangi bir bedel ödemeden sahip olurken, gerek Fransa’daki şampiyonada gerekse de televizyon başından A Milli Futbol Takımına bu hediyeleriyle destek verecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×