Bartın'da zihinsel engelli kadının balkondan atlaması

- Bartın'da dün özel bir bakım merkezinin 4. katından atlayan zihinsel engelli kadın ile onu tutmaya çalışan görevlinin yaralandığı olay, cep telefonu kamerasına yansıdı

Bartın'da zihinsel engelli kadının balkondan atlaması
06 Ağustos 2016 Cumartesi 15:32

BARTIN (AA) - Bartın'da dün özel bir bakım merkezinin 4. katından atlayan zihinsel engelli kadın ile onu kurtarmaya çalışan görevlinin yaralandığı olay anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay sırasında çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerası kayıtlarında, Tuna Mahallesi'nde bulunan bir özel bakım merkezinde tedavi gören Zühre Köse'nin (33) binanın 4. katında bulunan balkona demirlerine çıkarak bağırmaya başladığı görülüyor.

Görüntüler, durumu fark eden görevlilerin kendisini ikna etme çabalarına rağmen, balkonun demirlerine tutunarak sarkan kadının kendisini boşluğa bırakması ve bu sırada balkonun altında kendisini tutmaya çalışan görevli Seyfi Kaya'nın (19) üzerine düşmesi yer alıyor.

Ardından, diğer görevlilerin Köse ve Kaya'ya yardım etmek için koşuşturdukları görülüyor.

Dün, Tuna Mahallesi'nde bulunan bir özel bakım merkezinde tedavi gören Zühre Köse (33) merkezin 4. katında bulunan balkonun demirlerine çıktıktan bir süre sonra kendisini aşağı bırakmış ve bu sırada balkonun altında kendisini tutmaya çalışan görevli Seyfi Kaya'nın (19) üzerine düşmüştü. Yaralanan Köse ve Kaya, olay yerine gelen sağlık ekiplerince Bartın Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×