Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

- Saldırıda yaralananların hastanelerdeki tedavisi sürüyor - Yaralı Deniz Aksakal'ın dedesi Aksakal: - "Torunum oraya Almanya'dan gelecek halasını karşılamak için babasıyla gitmişti" - "Devletimiz bunun üstesinden gelecektir. Kalleşlerin bir gün kafasını ezecektir"

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

İSTANBUL (AA) - Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırısında yaralananların hastanelerdeki tedavisine devam ediliyor.

Yaralıların önemli bir bölümünün bulunduğu Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri devam edenlerin yakınları da hastane önündeki bekleyişini sürdürüyor.

Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren 22 yaşındaki Deniz Aksakal'ın dedesi Fevzi Aksakal, gazetecilere yaptığı açıklamada, torununun babasıyla Almanya'dan gelecek halasını karşılamak için havalimanına gittiğini söyledi.

Babası sayesinde denizin yaşadığını belirten Aksakal, "Babası olmasaymış zaten Deniz hiç yaşamıyormuş. Babası Deniz'in üzerine atlıyor, bir şeyin arkasına çekiyor, o anda da adam kendini patlatıyor." dedi.

Torununun tedavisinin yoğun bakım servisinde sürdüğünü ifade eden Aksakal, şunları kaydetti:

"Çocuğu görmediğimiz için durumunu tam bilmiyorum. Deniz'i göstermiyorlar, uyutuyorlarmış. Ancak bu ülkeye kim ne yaparsa yapsın, başarılı olmayacak. Devletimiz bunun üstesinden gelecektir. Kalleşlerin bir gün kafasını ezecektir. Türkiye bunun üzerine hiçbir zaman yatmaz. Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum. Hiç bildiğinden sapmasınlar. Terörü destekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Bunu herkes bilsin."

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×