Atatürk Havalimanı'ndaki patlama

- ABD'nin Ankara Büyükelçisi Bass: "Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen saldırının dehşeti içindeyiz" - Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Larsen: Avustralya'nın düşünceleri ve duaları saldırıdan etkilenenlerle birliktedir"

Atatürk Havalimanı'ndaki patlama

ANKARA (AA) - ABD'nin Ankara Büyükelçisi John Bass ve Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi James Larsen, sosyal medya üzerinden Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına tepki gösterdi.

ABD'nin Ankara Büyükelçisi Bass, elçiliğin resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, meydana gelen patlamada hayatını kaybedenlerin aileleriyle birlikte yas tuttuğunu belirterek, "Yaralılara acil şifa için dua ediyoruz." ifadesini kullandı.

Bass, "Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen saldırının dehşeti içindeyiz." mesajını paylaştı.

Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Larsen de Twitter'dan paylaştığı mesajında, "İstanbul'da korkunç bir terör saldırısı. Avustralya'nın düşünceleri ve duaları saldırıdan etkilenenlerle birliktedir." ifadesine yer verdi.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç ise Twitter'dan, "İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen alçak terör saldırısını lanetliyorum. Başımız sağ olsun." paylaşımında bulundu.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×