AssisTT Genel Müdürü Dülgeroğlu:

- "AssisTT, geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçerek, satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunuyor"

AssisTT Genel Müdürü Dülgeroğlu:
07 Haziran 2016 Salı 16:29

ÇORUM (AA) - AssisTT’in Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu, geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçerek, satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunduklarını bildirdi.

Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, Türk Telekom Grup Şirketi AssisTT tarafından düzenlenen, "Sunay Akın'la Çağrı'şımlar" adlı organizasyonda AssisTT Çorum Çağrı Merkezi'nde çalışan 240 kişinin, şair ve araştırmacı Sunay Akın'la bir araya geldiği belirtildi.

Açıklamada, görüşlerine yer verilen Dülgeroğlu, şunları kaydetti:

"Türk Telekom'dan aldığımız güçle, 20 şehirdeki 22 bölgede yaklaşık 10 bin çalışanımızla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetimizi daha da artırmak için bu yıl iki konuya ağırlık vereceğiz. Bunlardan birincisi takım ruhu, ikincisi ise kişisel gelişimin önemi. Bu amaçla 13 şehirde 16 etkinlik düzenlemek üzere yola çıktık. Bu etkinlik dizisi ile çalışanlarımızın performansının ve hizmet kalitemizin daha da artacağını düşünüyoruz. AssisTT, geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçerek; satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunuyor."

Dülgeroğlu, Sunay Akın ile gerçekleştirecekleri etkinlik kapsamında 5 bin çalışana ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×