Aşk "engel" tanımadı

- Aydın'da engelli sporcu Veli Özişçi, Canan Kulfel ile dünyaevine girdi

 Aşk
16 Mayıs 2016 Pazartesi 10:00

AYDIN (AA) - Aşkları engel tanımayan Canan Kulfel ile engelli sporcu Veli Özişçi, dünyaevine girdi.

Didim ve Yöresi Engelliler Derneğinde çalışan Canan Kulfel ile Pamukkale Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nda oynayan Veli Özişçi, Engelliler Haftası kapsamında hazırlanan "Engelsiz Parti" etkinliği çerçevesinde düzenlenen nikahla evlendi.

Didim Ticaret Odası Aytaç-Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi'ndeki törende nikahı, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay kıydı.

Özişçi, Canan Kulfel ile 4 ay önce tanıştıklarını ve birbirlerine aşık olduklarını belirterek, "Çok iyi anlaşıyoruz. Canan’ın hayata bakışı, benim ona olan sevgimi ortaya çıkarttı. Aşk engel tanımıyor." dedi.

Kulfel de Özişçi'nin hayata bağlılığından ve kendisiyle barışık olmasından çok etkilendiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

"Maalesef birçok kişi engeli olmayan birini, engelli biriyle evlendirmek istemiyor. Oysa evliliklerde vücut sağlığından daha önemli olan kalp, gönül ve düşünce sağlığıdır. Biz çevre baskısına meydan okuyup aşkımıza engel tanımadık. Bizim gibi olup da çevre baskısına yenilenlere örnek ve destek olmak için nikahımızı Engelliler Haftası kapsamında kıydırdık."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×