Ankara Valisi Kılıçlar'ın bayram mesajı

- Vali Kılıçlar: - Bu Kurban Bayramı'nda da hepimize önemli bir sorumluluk düşmektedir. Kalleş terör örgütüne karşı savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuz'da milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan yakınlarını mutlaka ziyaret etmeliyiz. Onlara birer ana, birer baba, birer evlat olmalıyız"

Ankara Valisi Kılıçlar'ın bayram mesajı
12 Eylül 2016 Pazartesi 09:32

ANKARA (AA) - Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, "Bu Kurban Bayramı'nda da hepimize önemli bir sorumluluk düşmektedir. Kalleş terör örgütüne karşı savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuz'da milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan yakınlarını mutlaka ziyaret etmeliyiz. Onlara birer ana, birer baba, birer evlat olmalıyız. " değerlendirmesinde bulundu.

Vali Kılıçlar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, dini ve milli bayramların millet olarak kenetlenmeyi sağlayan, mutlulukların paylaşıldığı en güzel günler olduğunu, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı günler olduğunu kaydetti.

Kurban Bayramı'nın huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni eden Kılıçlar, mesajında şu ifadeler yer verdi:

"Bu Kurban Bayramı'nda da hepimize önemli bir sorumluluk düşmektedir. Kalleş terör örgütüne karşı savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuz'da milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan yakınlarını mutlaka ziyaret etmeliyiz. Onlara birer ana, birer baba, birer evlat olmalıyız. Şehitlerimizin yokluğunu unutturamayız ama ailelerine yalnız kalmadıklarını, milletimizin vefakarlığını ve devletimizin büyüklüğünü hissettirebiliriz."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×