Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangın

- Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Gedik: - "Tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır. Tedavileri bu hastanelerimizde devam edecektir"

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangın

ANKARA (AA) - Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik, "Tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır. Hastalarımızın tedavileri bu hastanelerimizde devam edecektir." dedi.

Gedik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Altındağ ilçesindeki Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki yangın sonrasında hastaların tahliyesine ilişkin bilgi verdi.

Tahliyelerin gerçekleştiğini ifade eden Gedik, "Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden tahliye edilen hastalarımızın Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanelerine nakilleri sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır. Hastalarımızın tedavileri bu hastanelerimizde devam edecektir" bilgisini paylaştı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×