Akşener'in bayramlaşma programı

- MHP'li muhaliflerden Akşener'in düzenlediği bayramlaşma programı, bir grup tarafından protesto edildi - Protestocu grupla bayramlaşma programına katılanlar arasında arbede çıktı

Akşener'in bayramlaşma programı
06 Temmuz 2016 Çarşamba 18:09

ANKARA (AA) - MHP'li muhaliflerden Meral Akşener'in bayramlaşma programı bir grup tarafından protesto edildi.

Akşener tarafından bazı MHP'li muhaliflerin katılımıyla bir otelde bayramlaşma etkinliği düzenlendi.

Salonda, Akşener'in konuşma yaptığı sırada bir grup, "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganı atarak protestoda bulundu.

Bunun üzerine protestocu gruba, bardak ve sandalye fırlatıldı. Olayın kavgaya dönüşmesi üzerine protestocu grup salondaki muhaliflerce dışarı çıkarıldı.

Olayların ardından yeniden kürsüye çıkan Akşener, hiçbir gücün ülkücünün ülkücüye el kaldırmasına sebep olamayacağını söyledi.

- "Buraya gönderilen çocuklar da benim evlatlarım"

Akşener, "Buraya gönderilen çocuklar da benim evlatlarım. Başka annelerin çocukları üzerinden kabadayılık yapılmaz. Onlar bizim evlatlarımız. Ülkücülerin kardeşlik hukukunu ve inancını ne yaparsanız yapın bitiremeyeceksiniz, asla bu duyguyu tahrip edemeyeceksiniz." diye konuştu.

Ülkücü gençler arasında kavga çıkarılmasını eleştiren Akşener, "Buradan açık açık sesleniyorum, 'Demirden korkan trene binmez.' En yüksek tepelerde oturanlara, onların üzerinden her gün bize hakaret edenlere, bizlere iftirada bulunanlara sesleniyorum, dün demokrasi diye ağlaşa ağlaşa gezdiniz. Bu millet arkanızda durdu. Çünkü antidemokratik uygulamaların millet vicdanında yeri yoktu. Bugün aynı şeyi bize yapıyorsunuz." ifadelerini kullandı.

Akşener, inatlaşmadan yollarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Konuşmanın ardından Akşener, salondakilerle bayramlaştı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×