AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:

- "Milletimiz 15 Temmuz darbe teşebbüsünde ikinci İstiklal Mücadelesi verdi. Bayrağına, devletine ve ülkesine en üst düzeyde sahip çıktı. Başarı elde edemeyen şer odakları ne yaparsa yapsın, ülkemiz yürüyüşüne devam edecektir."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:
11 Eylül 2016 Pazar 11:58

SAMSUN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Milletimiz, 15 Temmuz darbe teşebbüsünde ikinci İstiklal Mücadelesi verdi. Bayrağına, devletine ve ülkesine en üst düzeyde sahip çıktı. Başarı elde edemeyen şer odakları ne yaparsa yapsın, ülkemiz yürüyüşüne devam edecektir."

Karaaslan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

Kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün arttığı bir Kurban Bayramı'na daha ulaşmanın huzuru, sevinci ve bereketini yaşadıklarını ifade eden Karaaslan mesajında şunları kaydetti:

"Bayramlar, Rabbimize ve bütün Müslümanların birbirine yakınlaştığı günlerdir. Bu yıl Kurban Bayramı'nı her zamankinden daha fazla kardeşliğimize, birliğimize ve dirliğimize sarılarak idrak ediyoruz. Ancak ne yazık ki Türkiye'nin birliğine ve huzuruna göz diken şer odakları bu topraklarda kardeşi kardeşe düşman etmek istiyor. Milletimiz, 15 Temmuz darbe teşebbüsünde ikinci İstiklal Mücadelesi verdi. Bayrağına, devletine ve ülkesine en üst düzeyde sahip çıktı. Başarı elde edemeyen şer odakları ne yaparsa yapsın, ülkemiz yürüyüşüne devam edecektir. Tek bayrak, tek vatan, tek millet, tek devlet sevdamızdan vazgeçmeyeceğiz. Özellikle bayramlara buruk giren şehitlerimizin yadigarlarını, kahraman gazilerimizi bu günlerde unutmamalıyız. Bayram sevinçlerimizi onlarla paylaşarak, bir olduğumuzu göstermeliyiz. Bu vesileyle vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Hac ibadetini eda etmek üzere kutsal topraklarda bulunan hacılarımızla, bütün İslam aleminin, milletimizin ve Samsunlu hemşehrilerimin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum."İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×