Adanasporlu taraftarlardan Tümer'e plaket

- Avrupa'da yaşayan bir grup Adanaspor taraftarı, CHP Adana Milletvekili Tümer'e, 12 yıl aradan sonra Süper Lig'e yükselen Akdeniz ekibine katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu

Adanasporlu taraftarlardan Tümer'e plaket
25 Mayıs 2016 Çarşamba 13:58

ADANA (AA) - Avrupa'da yaşayan bir grup Adanaspor taraftarı, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer'e, 12 yıl aradan sonra Süper Lig'e yükselen turuncu-beyazlılara katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu.

PTT 1. Lig'den Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren Adanaspor'un Avrupa'da yaşayan taraftarları, Adana'ya gelerek, takıma desteklerinden dolayı Tümer'e teşekkürlerini iletti. Taraftar grubu adına Yıldıray Reyhanioğlu, Tümer'e plaket takdim etti.

Tümer, Adana'nın milletvekili olarak görevlerinin, spor kulüplerinin yanında yer alıp, onlara her koşulda katkı ve destek sunmak olduğunu belirterek, "Renkleri her ne olursa olsun, bu kentin takımlarının yanında olduğumu gösterebilmek için mümkün olduğunca her maçta tribündeki yerimi almaya çalıştım. Bunu yaparken de herhangi bir politik beklenti ya da çıkar gütmedim. Biz, bu kentin çocuklarıyız ve bu kentin takımlarına sahip çıkıyoruz." ifadelerini kullandı.

Taraftarlar adına açıklamada bulunan Yıldıray Reyhanioğlu, bu yıl elde edilen başarının kendilerini gururlandırdığı gibi yılların özlemine de son verdiğini bildirerek, şunları kaydetti:

"Her ne kadar Almanya'da yaşasak da Adanaspor'un hiçbir maçını kaçırmayıp, gerek ekranda gerekse de bizzat kente gelerek takip ediyoruz. Her maçımızda tribünde sayın vekilimizi görmek bizi ayrıca mutlu etti. Sayın Tümer, Seyhan Belediyesi'nin hazırladığı dev ekrandan taraftarlarla birlikte maç izledi. Maçlarımızda çoğu zaman protokol tribünü boştu ama sayın Tümer vardı. Biz de bu çaba ve desteğini karşılıksız bırakmayıp, bir jest yapmak istedik. Umarım verdiğimiz bu plaket, diğer vekillerimiz için de örnek olur."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×