AA'nın "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı

- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, AA tarafından hazırlanan, darbe girişiminin dakika dakika anlatıldığı kitap için teşekkür etti

AA'nın

ANKARA (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ’nün Darbe Girişimi" kitabı için teşekkür etti.

Bakan Eroğlu, Anadolu Ajansı'nca hazırlanan ve Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisini ve darbe girişimi sonrası tepkileri ele alan kitaba ilişkin, değerlendirmelerde bulundu.

Elektronik ortamda da kendisine iletilen kitabı "e-posta" yoluyla binlerce kişiye gönderdiğini belirten Eroğlu, "Bu vahşeti çok açık bir şekilde gösteren, hain, alçak darbe girişimini özellikle gösteren güzel bir vesika. Bunu sadece Türkçe olarak değil, bütün dünyaya göstermek lazım. Çünkü dünyada maalesef yanlış bir algı var. FETÖ terör örgütü… Sizlerin, diğer kurum ve kuruluşların, yurt dışındaki vatandaşlarımızın bunun gerçek mahiyetini, hainliğini, ihanetini bütün dünyaya göstermesi lazım." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×