Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına aday gösterilmesi

- ASKON: - "Kuruluşundan bugüne AK Parti kadrolarında yer alan Yıldırım'ın uyumlu bir kadro ile devletin inşasına katkılarının artarak devam edeceğine olan güvenimiz tam"

Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına aday gösterilmesi
19 Mayıs 2016 Perşembe 16:11

İSTANBUL (AA) - Anadolu Aslanları İşadamları Derneğinden (ASKON) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığına aday gösterilmesine ilişkin yapılan açıklamada, "Kuruluşundan bugüne AK parti kadrolarında yer alan Yıldırım'ın uyumlu bir kadro ile devletin inşasına katkılarının artarak devam edeceğine olan güvenimiz tamdır." denildi.

Yıldırım'ın aday gösterilmesinin tebrik edildiği açıklamada, bu kararın ülke ve millet adına hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.

Açıklamada, "Kuruluşundan bugüne AK Parti kadrolarında yer alan Yıldırım'ın uyumlu bir kadro ile devletin inşasına katkılarının artarak devam edeceğine olan güvenimiz tamdır. AK Parti iktidarlarında gelenek haline gelen istikrarın ve büyümenin devam edeceğini umuyor tekrardan bu kararın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz." ifadelerine yer verildi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×