Yenisahra’da 3 bin hak sahibine iftar verdi

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde bulunan DKY İnşaat, kentsel dönüşüm çalışmaları yürüttüğü İstanbul Yenisahra’da 3 bin hak sahibine iftar verdi.İftara İbrahim Dumankaya Holding Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya, DKY İnşaat Yönetim...

Yenisahra’da 3 bin hak sahibine iftar verdi
18 Temmuz 2014 Cuma 18:08

İbrahim Dumankaya Holding bünyesinde bulunan DKY İnşaat, kentsel dönüşüm çalışmaları yürüttüğü İstanbul Yenisahra’da 3 bin hak sahibine iftar verdi.

İftara İbrahim Dumankaya Holding Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Dumankaya ile Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen de katıldı.

Yemek sonrası hak sahipleriyle sohbet eden DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “ Yenisahra, İstanbul’da kentsel dönüşümü fazlasıyla hak eden bir bölge. Burada, 238 bin metrekare alanda İstanbul’a örnek olacak bir kentsel dönüşüm projesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geniş bir mimari ekibin yanında, Türkiye’nin en önemli şehir plancılarıyla ve sosyologlarla bölgenin dinamiklerine en uygun konsept projeyi geliştirmek için yoğun mesai harcıyoruz. Yenisahra’da hayata geçireceğimiz projenin içerisinde konut, rezidans, ticari alanlar, okul, yeşil ve sosyal alanlar olacak.” dedi.

Yenisahra’da hak sahipleriyle ilk etap için imzaların atıldığını dile getiren Dumankaya, “Bölgede kimseye de tutamayacağımız sözler vermeden, sıcak ve samimi bir ortamda projemizi anlatıyoruz. İlk ve ikinci etap imzalar atıldı. Bu yıl sonunda üçüncü ve dördüncü etap imzaları tamamlayıp, İstanbul’a örnek olacak projemiz için ilk kazmayı vurmayı arzu ediyoruz.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×