Yapı fuarında yeni ürünlerini tanıtacak

İskele-kalıp firması URTİM, Yapı Fuarı’nda (Turkey Build Istanbul) yeni ürünlerini tanıtmayı planlıyor. TÜYAP’ta 6-10 Mayıs tarihlerinde yapılacak fuarın inşaat sektöründen ilgi göreceği tahmin ediliyor. URTİM Yönetim Kurulu Başkanı...

Yapı fuarında yeni ürünlerini tanıtacak
29 Nisan 2014 Salı 17:08

İskele-kalıp firması URTİM, Yapı Fuarı’nda (Turkey Build Istanbul) yeni ürünlerini tanıtmayı planlıyor. TÜYAP’ta 6-10 Mayıs tarihlerinde yapılacak fuarın inşaat sektöründen ilgi göreceği tahmin ediliyor.

URTİM Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Urfalılar, fuarda yeniliklerin öncüsü olacaklarını belirtti. Urfalılar, şunları kaydetti:

“ Daha önce üretilen benzer sistemlere göre teknoloji ve kullanım açısından farklı avantajları ile ayrılan CLIMBSET-H Hidrolik Kalıp Sistemi ve CLIMBSET- W Rüzgar Perdesi Sistemi fuarda öne çıkan sistemlerimiz olacak. Yüksek katlı yapılarda vinç gerektirmeden hidrolik tırmanma özelliği ile öne çıkan bu sistemler şantiyelerde daha hızlı kalıplama ve daha güvenli çalışma ortamları sunuyor. FRAMESET Hidrolik Şaft Perde Kalıp Sistemi mütemadi perdelerin olduğu şaftlarda en güvenli uygulama olarak Avrupa'daki örneklerinden bile daha pratik olmasıyla öne çıkan sistemimiz. Ağır Tip Prop Sistem 6 metre üzeri kat açıklıklarında kullanılabilen ve normal proplara göre 3 kat daha fazla dayanım gösteren sistemimiz. PROPSET Katlanır Prop Sistem ise son derece pratik olan dikmeli sistemin Masa Kalıp tipinde kullanılabilmesini sağlayan sistemimiz.”

URTİM’in yurt dışındaki büyük projelerde de rol üstlendiğinin altını çizen Serdar Urfalılar, “ URTİM olarak teslim ettiğimiz her iş bize ayrı bir katma değer, ayrı bir tecrübe katıyor. İş güvenliği ise bizim için ‘olmazsa olmaz’ niteliğinde. Yurtdışı projelerde yer almaya önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×