Türk Telekom'un arabağlantı kampanya süresi uzatıldı

Türk Telekom'un arabağlantı kampanya süresi uzatıldı
17 Ekim 2016 Pazartesi 10:14

ANKARA (AA) - Bi̇lgi̇ Teknoloji̇leri̇ ve İleti̇şi̇m Kurulu, Türk Telekomünikasyon AŞ'nin (Türk Telekom) Sabit Telefon Hizmeti İşletmecileri İçin Kademeli Çağrı Başlatma İndirimi Kampanyası'nın 31 Aralık'a kadar uzatılmasına karar verdi.

Bi̇lgi̇ Teknoloji̇leri̇ ve İleti̇şi̇m Kurumunun (BTK) internet sitesinde yayımlanan Kurul kararına göre, Türk Telekom'un Sabit Telefon Hizmeti İşletmecileri İçin Kademeli Çağrı Başlatma İndirimi Kampanyası 31 Aralık'a kadar kesintisiz aynı şartlarla uzatıldı. Söz konusu kampanya, Kurul kararının tebliğinden itibaren 3 iş günü içinde Türk Telekom’un internet sayfasında yayımlanacak.

Detay Dağıtım ve Taşımacılık Hizmetleri Limited Şirketi, coğrafi kapsamı İstanbul olmak üzere ilgili yetki belgesinin düzenleneceği tarihten itibaren geçerli olmak üzere 15 yıl süreyle posta hizmeti vermek ve bunun için gerekli altyapıyı kurup işletmek üzere yetkilendirildi.

Surnet İletişim Teknoloji Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi hisselerinin tamamının devir işlemlerine izin verildi. Söz konusu hisse devir işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından 1 ay içinde belgelerle Kuruma bilgi verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×