Öztürk: Oda ve borsaların verdiği hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz

Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 365 oda ve borsasıyla büyük bir ailedir. TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerle talep ve önerilerini...

Öztürk: Oda ve borsaların verdiği hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz
08 Mayıs 2014 Perşembe 18:58

Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 365 oda ve borsasıyla büyük bir ailedir. TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerle talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz.” dedi.

    Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk, Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Mayıs ayında gerçekleştirilecek TOBB Genel Kurulu öncesinde oda ve borsa yönetimleriyle istişarelerde bulunan Öztürk, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinin ardından, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Günhan ile bir araya geldi.

    Ziyaret ettiği odalar ve borsaların görüş ve önerilerini dinleyen Öztürk, “Türkiye’deki 1,5 milyon işletmenin temsilcisi olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 365 oda ve borsasıyla büyük bir ailedir. Oda ve borsaların birlik ve beraberliği Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023 hedeflerimizde Türk özel sektörünün katkısı için önem taşımaktadır. TOBB yönetimi olarak tüm oda ve borsalarımızla istişarelerle talep ve önerilerini dinleyerek verdikleri hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz. TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu da odalar ve borsaların birlik ve beraberliğine hassasiyetle önem vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde oda ve borsalarımızın hizmet üretme noktasında kararlı ve azimli olduğunu görmek bizleri mutlu etmiştir. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

    TOBB Vergi Komisyonu ve Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ise ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek verdikleri destekten dolayı TOBB yönetimine teşekkür etti. Hastaoğlu ziyaretin anısına Öztürk’e çeşitli hediyeler verdi. CİHAN

Öztürk: Oda ve borsaların verdiği hizmetin kalitesini artırmaya çalışıyoruz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×