Orkide'nin zeytinyağı ve fındıklı margarini tam not aldı

Orkide, yeni geliştirdiği ürünü zeytin ve fındık yağlı kahvaltılık kase margarinle yurtiçi ve yurtdışında büyük beğeni kazandı.

Orkide'nin zeytinyağı ve fındıklı margarini tam not aldı
24 Ocak 2014 Cuma 16:18

Orkide, yeni geliştirdiği ürünü zeytin ve fındık yağlı kahvaltılık kase margarinle yurtiçi ve yurtdışında büyük beğeni kazandı. İçeriği zeytin ve fındık yağıyla zenginleştirilmiş margarini Türkiye ve dünyada ilk defa müşteriyle buluşturan Orkide, yalnızca sıvı yağda değil, margarinde de iddiasını sürdürdü.

Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, yaptığı açıklamada dünyadaki en ileri teknolojileri anında uygulama kabiliyetine sahip Orkide’nin, Türkiye’nin yağ sektörünü ileriye taşıyan bir marka olduğunu söyledi. Katma değeri yüksek ürünler geliştirmenin güçlü markaların öncelikleri arasında olduğunu belirterek, “Ülkemizin iki büyük değeri olan zeytin ve fındık yağıyla özel olarak hazırlanan margarinimizle sağlıktan ve lezzetten taviz vermeyen tüketicilerimiz için yepyeni bir ürün geliştirdik. Ar-ge çalışmalarına yaptığımız yatırımlarla yeniliklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Orkide Yağ Ar-Ge ve Ürün Geliştirme Müdürü Mustafa Gülen de şunları kaydetti: “Orkide Zeytinyağlı-Fındıkyağlı Kahvaltı Keyfi kase margarin A ve D vitaminleriyle zenginleştirilmiş, trans yağ ve kolesterol içermeyen düşük doymuş yağ oranlı formülüyle çok özel olarak geliştirildi. Zeytinyağı ve fındık yağının yüksek doymamış yağ asitleri oranına sahip yeni margarin, zengin besleyici içeriği ve eşsiz lezzetiyle tüketicilerimizden tam not aldı.” CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×