Opet'ten araç kiralama alanında iş birliği

Opet'ten araç kiralama alanında iş birliği
19 Ekim 2016 Çarşamba 15:04

İSTANBUL (AA) - Avis veya Budget'tan araç kiralarken ücretsiz "Opet Yakıt Kart" alanlar, kiraladıkları araçlar için Opet istasyonlarında yüzde 3 indirim kazanıyor, bireysel araçları için de 300 TL'ye kadar olan alışverişlerinde 5 kat yakıt puan sahibi oluyor.

Opet açıklamasına göre, araç kiralama markaları Avis ve Budget ile uzun soluklu bir iş birliği imzalandı. İş birliği kapsamında, Avis ve Budget ofislerinden araç kiralarken ücretsiz Opet Yakıt Kart sahibi olanlar, kiraladıkları araçlar için Opet istasyonlarından yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, yüzde 3 indirim hakkı kazanıyor.

Aynı kullanıcılar, cep telefonu numaralarını tanıtarak ya da Opet Kart'larını kullanarak bireysel araçları için 300 TL'ye kadar olan alıverişlerinde ise 5 kat yakıt puan kazanıyor. Bir defaya özel olan bireysel araç kampanyasından yararlanmak isteyenlerin SMS göndermesi gerekiyor. Avis ve Budget ofislerinden kiralanan araçlar için geçerli olan yüzde 3 indirim fırsatı ise tüketicilerin kısa dönemli tüm kiralamalarında geçerli olacak.-"Müşterilerimizin hayatında kalıcı yer kazandık"Açıklamada görüşlerine yer verilen Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, söz konusu iş birliğiyle müşterilerine fayda yaratmayı sürdürdüklerini dile getirdi. Ağca, şunları kaydetti:

"Ürün ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak, bir akaryakıt dağıtım markası olmanın ötesinde müşterilerimizin hayatında kalıcı yer kazandık. KalDer tarafından yapılan araştırmalarda, 9 yıl üst üste sektörümüzde müşteri memnuniyeti en yüksek marka seçildik. 2016 yılında ise KalDer ve Ipsos'un yeni çalışması Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması'nda akaryakıt sektöründe müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka ilan edilerek başarımızı 10. yıla taşıdık.

Diğer taraftan Capital Dergisi tarafından sektörümüzün en beğenilen şirketi seçildik. AVIS ve Budget ile çok ses getireceğine inandığımız önemli bir iş birliğine imza atmaktan oldukça mutluyuz. Müşterilerimize sağladığımız faydaları bu iş birliği, çapraz kampanyalar ve uzun dönemi kapsayan başka projelerle sürdürüyoruz. Öncü ve yenilikçi konumumuzu önümüzdeki dönemde de koruyarak 'Kusursuza Yolculuğumuz'a devam edeceğiz."

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir de "Akaryakıt sektörünün en büyük oyuncularından Opet ile araç kiralama sektörünün standartlarını belirleyen öncü oyuncuları Avis ve Budget markalarımızla çok değerli bir iş birliğine imza atmış bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini artırmak ve deneyimini iyileştirmek için sürekli yeni ürün ve hizmetler devreye alıyoruz, iş birlikleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun filo yapısı, en yeni model ve marka yelpazesi, en geniş araç parkı ve yönetim sistemleri ile hizmet sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

Pazarda günlük araç kiralama işinde Avis markasıyla birinci, Budget markasıyla ikinci sırada olduklarını bildiren Özdemir, şu açıklamalarda bulundu:

"Avis markamızla 8 yıldır EMEA Bölgesinde 110 ülke içinde müşteri memnuniyetinde 1.sırada bulunuyoruz. Budget markamızla da sayısız ödül kazandık. Müşterilerimize, araçlarını aldıkları noktadan teslim anına kadar 7/24 her türlü desteği sağlıyor ve bu hizmetin markalarımıza olan bağlılığın kaynağı olduğunu düşünüyoruz.

Her zaman, müşterilerimizin mutluluğunu ve markalarımızla yaşadıkları bütünsel müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Opet bu değerli iş birliğini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz araçlarını kiraladıktan sonra kullanırken de onlara katma değer yaratacak bu proje ile sektörde öncü uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×