NT’de 3 al 2 öde kampanyası başladı

NT kitap kırtasiye mağazalarının 4 yıldan bu yana düzenleyerek geleneksel hale getirdiği 3 al 2 öde kampanyası, Türkiye’de 67 ilde bulunan NT mağazalarında kitapseverlerle buluşuyor.

NT’de 3 al 2 öde kampanyası başladı
22 Ocak 2014 Çarşamba 17:13

NT kitap kırtasiye mağazalarının 4 yıldan bu yana düzenleyerek geleneksel hale getirdiği 3 al 2 öde kampanyası, Türkiye’de 67 ilde bulunan NT mağazalarında kitapseverlerle buluşuyor. Kampanya Şubat ayı sonuna kadar devam edecek.

Kampanya, kültür kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, yardımcı ders kitapları ve yabancı dil öğrenim kitaplarını kapsıyor. Kampanya ile ilgili açıklama yapan NT Genel Müdürü Murat Kara, "3 al 2 öde kampanyası özellikle tatillerinde daha çok kitap okumak isteyen öğrenciler için güzel bir fırsat. Bu dönemde öğrencilerin kültür kitaplarına yoğun bir ilgisi oluyor. Karnelerin alındığı bu dönemde müşterilerimizin sevdiklerine hediye etmek için kitaplara olan ilgilerinin arttığını görüyoruz. Yine bu dönemde okulların ikinci yarıyılı için yardımcı ders kitaplarına ve sınavlara yönelik hazırlık kitaplarına da ilgi gösteriliyor." bilgisini verdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×