Mücevher Fuarı bugün kapılarını açıyor

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bugün kapılarını açıyor.

Mücevher Fuarı bugün kapılarını açıyor
25 Aralık 2013 Çarşamba 13:18

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bugün kapılarını açıyor. 25-29 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi Rumeli Salonu’nda yapılacak fuarda, yüzde 70’e varan indirimlerin yanı sıra mücevher hediyeli yarışmalar, hediye çekleri, ücretsiz tamir ve bakım gibi birçok imkân sunuluyor.

Sereks Fuarcılık tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen fuarda, üreticiden tüketiciye sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherler taksit imkânlarıyla sunuluyor. Fuarda ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden biri de ücretsiz bakım ve onarım stantları. Sarraf atölyesi olarak hizmet veren stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım tamirat ve cila işlemleri ücretsiz yapılacak.

Öte yandan ‘Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu’ sergisinde de pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenden yeryüzünde çıkarılışı gibi işlem gördüğü birçok aşama da meraklılarına anlatılacak. Fuar, 10.30-19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×