Karayollarında durum

Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu Cankurtaran-Akıncı işletme sınırı kesiminde Ankara-İstanbul yönü 0-8'inci kilometreleri ve İstanbul Ankara yönü 11-16'ncı kilometrelerinde yapılacak olan üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol bu kesimlerde trafiğe kapatılacak. Trafik akışı Ankara ve İstanbul istikametlerinden her iki yönde gidiş-geliş olarak yönlendirilecek.

TEM Otoyolu Hendek Kavşağı-Akyazı Kavşağı 73-181'inci kilometrelerinde (Ankara-İstanbul yönü) üst yapı iyileştirmesi çalışmaları nedeniyle her gün 20.00-07.30 saatleride otoyol trafiğe kapatılarak, ulaşım Hendek Kavşağından D-100 Devlet yoluna yönlendirilecek ve Akyazı Gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanacak.

İzmir-Turgutlu yolunun 4-6'ncı kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 18.00-08.00 saatlerinde yol araç trafiğine kapatılacak ve geçişler yan yollardan verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×