Karayollarında durum

Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının yapım, bakım, onarım ve üst yapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Kapıkule-Edirne batı kavşağı ile Kınalı kavşağı kesimi arasında bulunan köprü, viyadük ve üst geçitlerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle 10 Ağustos'a kadar her gün 07.00-19.00 saatlerinde her iki yönde emniyet şeridi ve sağ şerit, gerektiğinde ise kısa süreli sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden verilecek.

Yusufeli-İspir yolunun 0-10'uncu kilometrelerinde yapılacak yol yapım çalışmaları dolayısıyla 31 Aralık'a kadar 08.00-18.00 saatlerinde yol belirli aralıklarla trafiğe kapatılacak, diğer saatlerde ise ulaşıma açık olacak.

Gebze-Orhangazi-İzmir otoyolu inşaatı işinde, Manisa-İzmir kesimi otoyol ana gövdesinin Karasuluk kavşağı ve bağlantı yollarının mevcut İzmir çevre yoluna bağlantısının yapılması çalışmaları nedeniyle ulaşım bant aktarımı yapılarak sağlanacak.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×