Karayollarında durum

Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım, bakım, onarım ve üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, Anadolu otoyolunun Kaynaşlı kavşağı ile Abant kavşağı (İstanbul-Ankara) arasında üstyapı yenileme çalışması nedeniyle tünel ve viyadük geçişlerinde trafiğin iki yönlü akışı için Kaynaşlı ve Abant kavşağı arası trafiğe kapatılarak, sürücüler 30 Haziran'a kadar Kaynaşlı kavşağından D-100 karayoluna yönlendiriliyor ve Abant kavşağından otoyola tekrar bağlantı sağlanıyor.

Aksaray-Ulukışla-Pozantı yolunun 0-19. kilometreleri arasında bakım, onarım ve üstyapı (BSK) çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım, Aksaray tarafında Konya Ereğli kavşağından otoyola, Pozantı tarafında ise Ulukışla-Çaykavak Kavşağı-Beyağıl yolu üzerinden gerçekleştiriliyor.

Haymana-Gölbaşı yolunun 0-32. kilometreleri arasında açık kazı metodu ile doğalgaz boru hattı geçirilmesi çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan (Topraklı-Çayırlı-Oyaca-Boyalık-Cingirli-Haymana) kontrollü olarak sağlanıyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×