Karayollarında durum

Karayollarında durum

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, TEM otoyolunun körfez kavşağı-Gümüşova kavşağı arası üstyapı çalışmaları nedeniyle Akyazı kavşağı-Adapazarı kavşağı arası (Ankara-İstanbul yönü) trafiğe kapatılarak ulaşım Akyazı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek, Adapazarı gişelerden tekrar otoyola katılım sağlanacak. Çalışmalar her gece 21.00 ile 07.00 saatleri arasında yapılacak ve bayram günleri de göz önünde bulundurularak trafik düzenlemeleri buna göre ayarlanacak.

İzmir-Aydın otoyolu Söke bağlantı yolunun 2-7'nci kilometrelerinde Söke istikametinde üstyapı, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak Söke'ye ulaşım Ortaklar yolu üzerinden sağlanıyor.

Beyşehir-Konya yolunun 39-47'nci kilometrelerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 13.00-17.00 saatlerinde yol trafiğe kapatılacak.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×