Kalkınma Bakanı Elvan:

- "Başarı elde edemeyen terör odakları, hangi hesap ve hangi oyun içerisinde olursa olsun, Türkiye bütün bu hesap ve oyunları bozarak yürüyüşüne devam edecektir"

Kalkınma Bakanı Elvan:

ANKARA (AA) - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, terör odakları hangi hesap ve hangi oyun içerisinde olursa olsun, Türkiye'nin bu hesap ve oyunları bozarak yürüyüşüne devam edeceğini belirtti.

Elvan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, milletin ve tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Milletin hissiyatının ve değerlerinin, ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu 15 Temmuz'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe teşebbüsünde bir kez daha gördüklerini ifade eden Elvan, şunları kaydetti:

"Adeta ikinci istiklal mücadelesi veren milletimiz, bayrağına, devletine, ülkesine ve kendi sarsılmaz birliğine en üst düzeyde sahip çıktı. Başarı elde edemeyen terör odakları, hangi hesap ve hangi oyun içerisinde olursa olsun, Türkiye bütün bu hesap ve oyunları bozarak yürüyüşüne devam edecektir. Bu duygularla tekrar milletimizin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyorum. Bayram yolculuklarında vatandaşlarımızın dikkatli olmasını, kazaya mahal vermeden sevdiklerine kavuşmasını özellikle istirham ediyorum."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×