İşletmelerin dijital haritasını çıkaracak, ihtiyaçlarını belirleyecek

İletişim şirketi Vodafone, teknoloji yatırımlarına bir yensini ekledi. Şirket, işletmelerin dijital haritasını çıkarmak ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere www.yarinahazirim.com platformunu geliştirdi. Vodafone İş Ortağım programı kapsamında...

İşletmelerin dijital haritasını çıkaracak, ihtiyaçlarını belirleyecek
10 Temmuz 2014 Perşembe 17:18

İletişim şirketi Vodafone, teknoloji yatırımlarına bir yensini ekledi. Şirket, işletmelerin dijital haritasını çıkarmak ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere www.yarinahazirim.com platformunu geliştirdi. Vodafone İş Ortağım programı kapsamında hayata geçirilen platform, işletmelerin yarına ne kadar hazır olduklarını ve hazır olmak için neye ihtiyaç duyduklarını anlamalarına imkan tanıyor.

www.yarinahazirim.com ile geleceğin teknolojilerine hazırlanmak isteyen işletmeler, soru formundan yararlanarak dijital durum ve ihtiyaç analizi yapabiliyor. Vodafone’un geliştirdiği Dijitalleşme Endeksi, işletmeyi daha yakından tanımayı amaçlayan sorularla başlıyor. İşletmenin belirlenen profiline göre verimliliğini artıracak çözümler ve karşılanmamış ihtiyaçlar tespit ediliyor. Bu aşamada sorulara verilen yanıtlara göre 100 üzerinden işletmenin Dijitalleşme Endeksi hesaplanıyor. Ayrıca endeksi artırmak için kullanılabilecek teknoloji çözümleri ile ilgili bilgi sağlanıyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde, işletmeler verimliliklerini artıracak Vodafone İş Ortağım çözümlerine en hızlı ve kolay şekilde ulaşabiliyor.

Yeni platform hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, iş dünyasının çok hızlı bir şekilde değiştiğini ve işletmelerin de bu değişime ayak uydurarak, yarına hazır olmaları gerektiğini belirtti. Gökhan Öğüt, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, işletmeleri bilgi teknolojileriyle destekleyerek dijital dönüşümlerini sağlayan lider marka olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, pazarda ilk ve tek olan teknoloji çözümleri sunuyoruz. Türkiye ekonomisinin candamarını oluşturan KOBİ’ler, geçmişte sadece yakın çevrelerindeki işletmelerle rekabet ederken, bugün diğer kıtalardaki değişiklikleri takip etmek durumundalar. KOBİ’lerin işlerini büyütmesi ve başarılarını sürdürmesinin yolu bu değişime uyum sağlayabilmeleri ile doğru orantılı. Buradan hareketle, ülkemizde faaliyet gösteren işletmeleri yarına hazırlamak için gerekli dijital dönüşüm hareketini başlatıyoruz. Vodafone İş Ortağım çatısı altında oluşturduğumuz www.yarinahazirim.com platformu, KOBİ’lerin dijital skorlarını hesaplayarak, işletmelerin dijital alanda ihtiyaçlarını belirliyor ve bu ihtiyaçlara yönelik verimliliklerini artıracak çözümler sunuyor.”

CİHAN

İşletmelerin dijital haritasını çıkaracak, ihtiyaçlarını belirleyecek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×