Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik:

- "Genç çiftçi projelerine verilecek hibe desteği sonuçları, 27 Haziran 2016 Pazartesi günü açıklanacak" - "Asil listede olan genç çiftçiler ile il ve ilçe müdürlükleri arasında 11-15 Temmuz 2016 tarihlerinde sözleşme imzalanacak"

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik:

ANKARA (AA) - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, genç çiftçi projelerine 30 bin liraya kadar verilecek hibe desteği sonuçlarının yarın açıklanacağını belirtti.

Çelik, yaptığı açıklamada, genç çiftçilere 30 bin liraya kadar hibe desteği verilecek proje başvurularının, illerde vali yardımcısı başkanlığında oluşturulan değerlendirme komisyonlarınca yapılan çalışmalar neticesinde sonuçlandırılarak asil ve yedek listelerin hazırlandığını bildirdi.

Listelerin yarın il müdürlüklerince öngörülen şekilde, Bakanlığın gencciftci.tarim.gov.tr adresinden ilan edileceğini ifade eden Çelik, listelerin 27 Haziran-1 Temmuz arasında askıda kalacağını kaydetti.

Çelik, asil listede olan genç çiftçiler ile il ve ilçe müdürlükleri arasında 11-15 Temmuz arasında sözleşme imzalanacağını duyurdu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×