Divan Grubu, yeni otelini Gaziantep’te açtı

Türkiye’nin otelcilik ekolü Divan Grubu, yeni otelini Gaziantep’te açtı. Divan Gaziantep Otel Genel Müdürü Ercüment Uluçer, Gaziantep’i Divan konukseverliği ile buluşturan 12 katlı otelde, 125 oda ve 48 rezidans yer aldığını ve 2 yeni otelin daha yıl içe.

Divan Grubu, yeni otelini Gaziantep’te açtı
14 Ocak 2014 Salı 17:28

Türkiye’nin otelcilik ekolü Divan Grubu, yeni otelini Gaziantep’te açtı. Divan Gaziantep Otel Genel Müdürü Ercüment Uluçer, Gaziantep’i Divan konukseverliği ile buluşturan 12 katlı otelde, 125 oda ve 48 rezidans yer aldığını ve 2 yeni otelin daha yıl içerisinde hizmete gireceği söyledi. 25 kilometre mesafedeki Gaziantep Havaalanı’na kolay erişim imkanı sunduklarını belirten Uluçer, “Divan Gaziantep İpek Yolu üzerinde yer alıyor. Şehir merkezine ve şehirdeki belli başlı iş merkezlerine 4 km mesafede konumlanması da oteli cazip kılıyor. Divan Gaziantep, 650 kişi kapasiteli 722 metrekarelik kolonsuz balo salonu ve üstün teknoloji ile donatılmış 1190 metrekarelik alana yayılan toplantı odasına sahip.” dedi.

    Uluçer, Divan’ın Gaziantep’te ilk defa farklı bir konseple hizmet vereceğini de belirterek “Divan Grubu’nun Divan markasına ek olarak Divan Express, Divan Residence ve Divan Suites olmak üzere 3 farklı markası bulunmakta. Gaziantep’in özelliği, ilk defa aynı yıl içerisinde Divan Gaziantep, Divan Residence Gaziantep ve Divan Suites Gaziantep markalarının bir arada faaliyete geçecek.” şeklinde konuştu.

    Öte yandan Divan Gaziantep içerisinde Divan Pastanesi de yer alıyor. CİHAN

Divan Grubu, yeni otelini Gaziantep’te açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×