DenizBank'a 2016'nın En İyi Organizasyonel İnovasyon ödülü

DenizBank'a 2016'nın En İyi Organizasyonel İnovasyon ödülü
17 Kasım 2016 Perşembe 14:51

İSTANBUL (AA) - DenizBank, Global Finance tarafından yılın en inovatif projelerinin belirlendiği "Global Finance The Innovators 2016" ödüllerinde, şube satış ekiplerinin mobil dönüşümü projesi ile 2016 yılının En İyi Organizasyonel İnovasyonu ödülünün sahibi oldu.

DenizBank'dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Bilgi ve Destek Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı Dilek Duman, kullanıcılara maksimum kolaylık sağlama anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdikleri uygulamaların birçok önemli platform tarafından ödüle layık görülmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Duman, "Günümüzün yüksek rekabet ortamında farklılaşabilmek için müşteri deneyimi ve müşterilerimize hizmet sunan personelimizin kullanıcı deneyimine çok önem veriyoruz. Müşterimize yüksek kalitede hizmeti, basit, zaman ve mekan bağımsız olarak sunabilme stratejimiz ve inovatif iş yapma kültürümüz ile dünyada pek çok ilke imza atıyoruz." ifadelerini kullandı.

Banka olarak mobil iş yapma yeteneğinin DenizBank'ı geleceğe daha güçlü taşıyacağına inandıklarını ve yıllar öncesinden mobil dünyaya uygun altyapıları ve sistemleri inşa ettiklerini belirten Duman, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu yapıları en verimli şekilde kullanabilecekleri kapasitede yeni nesil tabletler ile dünyadaki en büyük, saha ekiplerinin mobil dönüşümü projelerinden birine imza attık. Şube satış ekiplerimizin kullandığı tabletlerimiz ile, şubede yapılan nakit işlemler dışında tüm işlemleri müşteri lokasyonunda yaparak müşteri deneyimini en üst noktaya taşırken, zengin CRM bilgisi ile geliştirilmiş akıllı harita uygulamamız ile satış ekiplerinin şube dışında geçirdikleri zamanın en verimli kullanımını sağlamış olduk. Bu ileri teknolojileri kullandığımız her tablet bizim için tüm ürünleri satabildiğimiz, birer mobil şubeye dönüşmüş durumda. Lokasyon bazlı satış tanımına yeni bir boyut kazandıran, mobil iş yapma stratejimizi, bazı Genel Müdürlük Birimi çalışanlarımızın evlerinden çalışmalarına olanak sağlayacak ev-ofis projesi ile devam ettiriyoruz. Yenilikçi çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de devam edecek."


Etiketler; #Denizbank

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×