BUDO, 1 milyon yolcuya ulaştı, şanslı yolcu ödüllendirildi

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İDO'ya rakip olarak Bursa-İstanbul arasında deniz ulaşımı imkanı sağlanması amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (BUDO) 1 milyonuncu yolcusu, İstanbul Kabataş iskelesinden 12.00’da...

BUDO, 1 milyon yolcuya ulaştı, şanslı yolcu ödüllendirildi
30 Nisan 2014 Çarşamba 17:33

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İDO'ya rakip olarak Bursa-İstanbul arasında deniz ulaşımı imkanı sağlanması amacıyla kurulan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (BUDO) 1 milyonuncu yolcusu, İstanbul Kabataş iskelesinden 12.00’da hareket eden feribotla gelen Oya Erenulu oldu. Erenulu, Mudanya İskelesi’nde çiçeklerle karşılandı.

    Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BURULAŞ bünyesinde kurduğu Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ile vatandaşlar, Bursa ve İstanbul arasında konforlu, kaliteli ve ekonomik ulaşım imkanından yararlanıyor. Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle çoğu zaman ek feribot seferleri düzenleyerek hizmete devam eden BUDO, 1 milyonuncu yolcusunu Bursa’da karşılamanın mutluluğunu yaşadı. İstanbul Kabataş’ta bulunan BUDO iskelesinden saat 12.00’da hareket eden feribotta yolculuk yapan Oya Erenulu isimli 1 milyonuncu BUDO yolcusu, BUDO’dan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

    1 milyonuncu yolcuyu karşılamak için Mudanya’daki BUDO iskelesine gelen BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, BUDO’nun sunduğu hizmetlerden vatandaşlar nezdinde olumlu tepkiler aldıklarını ifade ederek farklı destinasyonlar da eklenerek bu çalışmaların artarak devam edeceğini dile getirdi. 1 milyon yolcuya ulaşmalarının önemine değinen Fidansoy, "Vatandaşların yüzleri gülmese BUDO’ya bu kadar rağbet göstermezlerdi. Bu hizmetlerde emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum." diye konuştu.

    Çiçeklerle karşılanan 1 milyonuncu yolcuya ayrıca 4 adet BUDO yolcu bileti hediye edildi. CİHAN

BUDO, 1 milyon yolcuya ulaştı, şanslı yolcu ödüllendirildi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×