Boyner Grup'un yeni yatırımı WEPUBLIC'in ilk mağazası açıldı

Boyner Grup'un yeni yatırımı WEPUBLIC'in ilk mağazası açıldı
01 Eylül 2016 Perşembe 11:55

İSTANBUL (AA) - Boyner Grup'un yeni markaWEPUBLIC'in ilk mağazaAkmerkez'de hizmet vermeye başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, WEPUBLIC, Akmerkez'de ilk mağazasında müşterileriyle buluştu. 20 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen, Türkiye'den ve dünyadan 520 markayı bir araya getiren WEPUBLIC'te 100'ün üzerinde marka Türkiye ile ilk kez tanışacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Cem Boyner, şunları kaydetti:

"WEPUBLIC, müşterilerimizden aldığımız ilhamla, ülkemizin potansiyeline ve geleceğine duyduğumuz inanç ve güvenle yaptığımız çok önemli bir yatırım. İş insanları olarak bize düşen sorumluluk, yatırım yapmak için şartların iyileşmesini beklemek yerine yatırım yaparak şartları iyileştirmektir. WEPUBLIC'i sektörümüzün fark ve değer yaratan denemelere en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda açtığımız için mutluyum.

WEPUBLİC'in eğlenceli mağazacılık konseptinin mükemmel bir örneği olarak çok başarılı olacağına inanıyorum. Hedefimiz, ilk iki sezon tecrübesinin hemen sonrasında yurt dışına, özellikle de Avrupa ve Kuzey Amerika coğrafyasına bu formatı taşımak olacak. Boyner Grup olarak, yabancı ortaklarımızla birlikte Türkiye'nin geleceğine duyduğumuz inançla inovasyon ve yatırıma devam edeceğiz."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×