Başbakan Yardımcısı Canikli:

- "Borsa ve Bankalarımız açıktır. İstanbul Takas ve Saklama Bankası AŞ, Merkezi Kayıt Kuruluşu faaliyetlerine devam ediyor. ATM’ler, kredi kartları sistemi, internet bankacılığı ve EFT sistemi açıktır" - "Bütün sistemler açıktır, her şey normal olarak olağan seyrinde devam ediyor"

Başbakan Yardımcısı Canikli:

ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Borsa İstanbul (BİST), bankalar, ATM’ler, kredi kartları sistemi, internet bankacılığı ve EFT sisteminin açık olduğunu, İstanbul Takas ve Saklama Bankası AŞ ile Merkezi Kayıt Kuruluşunun faaliyetlerine devam ettiğini belirterek, "Bütün sistemler açıktır, her şey normal olarak olağan seyrinde devam ediyor." ifadesini kullandı.

Başbakan Yardımcısı Canikli, yazılı açıklamasında, bankaların ve BİST'in normal çalışma düzeninde çalışmaya devam ettiğini bildirdi.

Nurettin Canikli, şunları kaydetti:

"Borsa ve Bankalarımız açıktır. İstanbul Takas ve Saklama Bankası AŞ. , Merkezi Kayıt Kuruluşu faaliyetlerine devam ediyor. ATM’ler, kredi kartları sistemi, internet bankacılığı ve EFT sistemi açıktır ve normal faaliyetlerine devam ediyor. Kısacası bütün sistemler açıktır, her şey normal olarak olağan seyrinde devam ediyor."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×