Avis, yerli ve yabancı müşterinin "favorisi" oldu

Avis, yerli ve yabancı müşterinin
23 Temmuz 2016 Cumartesi 11:40

İSTANBUL (AA) - Araç kiralama markası Avis'in Bodrum Havalimanı Şubesi, dünya çapında en büyük online araç kiralama hizmet şirketi Rentalcars.com tarafından "Müşteri Favori Ödülü"ne layık görüldü.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, Avis Bodrum Havalimanı şubesinin hizmet kalitesini uluslararası ödülle taçlandırdığı, şubenin Rentalcars.com tarafından "Müşteri Favori Ödülü"nü almaya hak kazandığı duyuruldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, 1974 yılından bu yana sektörün öncü ve lider firması olarak Türkiye'de faaliyet gösterdiklerini dile getirerek, müşteri memnuniyetine verdikleri öneme işaret etti.

"Gerek operasyonlarda mükemmellik, gerek araçlarımızın yeniliği ve bakımlarının düzenli olarak yapılıyor olması, gerekse yaygın ofis ağımızla sektörde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi alanında rekabetin çok önünde yer alıyoruz" ifadelerini kullanan Ekici, "Turizm sektörü ve araç kiralama sektörü birbirini tamamlayan ve besleyen iş kolları. Bodrum Havalimanı ülkemizin uluslararası düzeyde yolcu kapasitesi ile en önemli havalimanlarından biri. Avis Bodrum Havalimanı şubemizin, 47 binin üzerindeki noktada, senede 7,1 milyon kiralamayla dünyanın en büyük online araç kiralama şirketi olan Rentalcars.com tarafından, her lokasyonda sadece bir şirkete verilen 'Müşteri Favori Firma' ödülüne layık görülmesi bizi çok sevindirdi. Hizmet kalitemizin uluslararası düzeyde onaylanması hem firmamız hem de ülkemiz adına turizm konusunda geldiğimiz üst düzeyin göstergesi" değerlendirmesinde bulundu.

Verilen bilgiye göre, Türkiye'de Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis, Türkiye dışında, Azerbaycan, Kuzey Irak ve Kazakistan'da hizmet veriyor. Avis, son yedi yıldır Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ülkelerindeki müşteri memnuniyeti sıralamasında birinciliğini koruyor.


Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×