Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

- İTO Başkanı Çağlar: "Bu patlamaların hedefi tüm insanlıktır. Terörün milleti, vatanı olmadığını bir kere daha gördük. Yılmayacağız, ülkemizin huzuruna kasteden canilerin karşısında hep birlikte duracağız"

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı

İSTANBUL (AA) - İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çalar, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısının hedefinin tüm insanlık olduğunu belirterek, "Yılmayacağız, ülkemizin huzuruna kasteden canilerin karşısında hep birlikte duracağız." değerlendirmesinde bulundu.

Çağlar, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin açıklamasında, Türkiye'nin dünyaya açılan en büyük kapısı İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen saldırıyı lanetledi.

Yüreklerin bir kez daha yandığını dile getiren Çağlar, şunları kaydetti:

"Yetmiş iki milletten yolcunun hep birlikte bulunduğu dış hatlar terminalinde gerçekleştirilen bu patlamaların hedefi tüm insanlıktır. Terörün milleti, vatanı olmadığını bir kere daha gördük. Yılmayacağız, ülkemizin huzuruna kasteden canilerin karşısında hep birlikte duracağız. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×