Arınç: MÜSİAD özgürlükler konusunda itibarlı bir kuruluş

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)'nin özgürlükler konusunda her zaman sözü dinlenen, itibarlı bir kuruluş olduğunu söyledi.

Arınç: MÜSİAD özgürlükler konusunda itibarlı bir kuruluş
27 Aralık 2013 Cuma 15:38

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)'nin özgürlükler konusunda her zaman sözü dinlenen, itibarlı bir kuruluş olduğunu söyledi. Arınç, MÜSİAD Manisa Şubesi'nin yeni hizmet binasının açılışına katıldı.

Burada yaptığı konuşmada, MÜSİAD'ın Manisa'da bundan böyle faaliyetlerini çok güzel, prestijli bir yerde sürdüreceğini belirterek, "Yıllardır itibarlı bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Türkiyemiz'in ekonomik kalkınmasında gösterilen hedefler, bu hedeflere varma noktasında aynı zamanda Türkiye'de insan hakları, demokratikleşme, özgürlükler konusunda her zaman sözü dinlenen, itibarlı bir kuruluşumuz. Mensupları da aynen MÜSİAD'ın ana gayesine uyan, tertemiz insanlardan müteşekkil. Şüphesiz aynı noktada hizmet gösteren başka kardeş kuruluşlar da var ama MÜSİAD, hem daha kıdemlisi hem de yoluna dümdüz devam eden, gerçekten her sözünü, ülkemizde herkesin, 'Evet doğrudur' diyebileceği şekilde söyleyen bir kuruluşumuz. İnşallah ümit ediyoruz ki Manisa'daki MÜSİAD üyeleri, kente yakışan çalışmalar yapacaklar; hem Manisa'ya hem Ege Bölgemiz'e hem de Türkiyemiz'e çok önemli hizmetlerde öncülük yapacaklar. Ben buna gönülden inanıyorum." dedi.

Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan'ın duasının ardından Başbakan Yardımcısı Arınç, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, AK Parti Milletvekili Recai Berber ve diğer protokol üyeleri, yeni hizmet binasının açılış kurdelesini kesti. Bülent Arınç, daha sonra binayı gezdi. CİHAN

Arınç: MÜSİAD özgürlükler konusunda itibarlı bir kuruluş


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×