Albaraka, konut finansman kar oranlarını düşürdü

Albaraka, konut finansman kar oranlarını düşürdü
11 Ağustos 2016 Perşembe 17:52

İSTANBUL (AA) - Albaraka, konut finansman kar oranlarıyüzde 0,88'den başlayan oranlara indirdi.

Banka açıklamasına göre, Türkiye'de 30 yılı geride bırakan Türkiye'nin ilk katılım bankası Albaraka, yeni bir kampanyayla konut finansman kar oranlarını düşürdü. 0-24 ay vadelerde yüzde 0,88, 24-60 ay arasındaki vadelerde yüzde 0,97, 60-120 ay vadelerde ise yüzde 0,99 kar oran seviyesine düşüren Albaraka, konut sahibi olmak isteyenler için büyük bir yatırım avantajı sunacak.

Albaraka'nın yeni kampanyası 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek ve söz konusu oranlar 500 bin TL'ye kadar kullanılabilecek. 500 bin TL üzeri kullanımlar için ise ayrı bir değerlendirme söz konusu olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Albaraka Türk Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, konut sahibi olmak isteyen ya da yatırımlarını bu alanda değerlendirmeyi hedefleyenler için kampanyanın büyük avantaj sunduğunu dile getirdi.

Yahşi, "Ülkemizin içinde bulunduğu süreçte bankacılık sektörü olarak biz de üzerimize düşeni yapmaya gayret gösteriyoruz. Albaraka olarak yeni kampanyamızla kar oranlarını düşürerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre bir ev sahibi olmalarına destek vermeyi amaçlıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×