89. şubesini Beylikdüzü’ne açtı

KİM Marketler Zinciri, yeni mağazasını Beylikdüzü’ne açtı. Şu an 89 şubesi bulunan zincir, sene sonu itibariyle 100 mağaza hedefliyor. KİM’in yeni şubesinin açılış töreni geniş katılımla yapıldı. Törene Beylikdüzü Belediye Başkanı...

89. şubesini Beylikdüzü’ne açtı
17 Mayıs 2014 Cumartesi 13:28

KİM Marketler Zinciri, yeni mağazasını Beylikdüzü’ne açtı. Şu an 89 şubesi bulunan zincir, sene sonu itibariyle 100 mağaza hedefliyor.

KİM’in yeni şubesinin açılış töreni geniş katılımla yapıldı. Törene Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kim Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Genel Müdürü Hamit Akçay da iştirak etti. Sektöre bakkal dükkânı olarak adım atan KİM Marketler Zinciri’nin İstanbul ile başladığı yatırımlarını Türkiye'nin tamamında ve ülke dışında sürdürdüğünü ifade eden Genel Müdür Akçay, "Büyümemizi ve yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettireceğiz. Başarı hikayemizle yerli perakendecilerin global vizyonla hareket ettiğinde neler başarabileceğini ispatlamak istiyoruz. Büyüyen, gelişen Türkiye'nin uluslararası markalar çıkarmak için ilk yapması gerekenin perakendeci ihraç etmek olduğunu düşünüyoruz. Bu vizyonla yurt dışında mağazalar açarak bize inanan firmaların da mallarını dünyaya açacağız. Perakende sektörünün yoğun rekabet nedeniyle daraldığı dönemde yüzde 40'a yakın büyüme rakamlarına ulaştık. Kendimizden emin adımlarla kararlı yatırımlarımıza devam edeceğiz. Türkiye'nin istihdama, yatırıma ve büyümeye ihtiyacı var.” dedi.

Marketin ilk müşterisi olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kuruyemiş reyonundan fındık ve ceviz aldı..

Girişimi tebrik eden İmamoğlu, KİM yönetimine “Bünyenizde bol istihdam sağlayarak bölgede yaşayan vatandaşlarımıza iş bulmaları konusunda yardım etmenizi ve çevre konusunda da duyarlılık göstermenizi diliyorum" çağrısı yaptı.

CİHAN

89. şubesini Beylikdüzü’ne açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×