7. İstanbul Finans Zirvesi, 6-7 Eylül'de

AA'nın global iletişim ortağı olduğu zirvenin ana teması "Jeopolitik Riskler ve Finans" olarak belirlendi

7. İstanbul Finans Zirvesi, 6-7 Eylül'de
29 Ağustos 2016 Pazartesi 17:20

Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere, küresel anlamda önde gelen pek çok kurum ve kuruluş temsilcisine önemli iş birliği fırsatları sunan İstanbul Finans Zirvesi (IFS), bu yıl 6-7 Eylül 2016'da Conrad İstanbul Bosphorus’da gerçekleştirilecek.

IFS'den yapılan açıklamaya göre, Başbakanlık himayelerinde bu yıl 7'ncisi düzenlenecek zirve, dünya ekonomisine yön veren pek çok karar alıcı, özel sektör temsilcisi ve akademisyene 2 gün boyunca ev sahipliği yapacak.

Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu zirvenin ana teması "Jeopolitik Riskler ve Finans" olarak belirlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz moderatörlüğünde birçok siyasi görüşten ekonomistin katılımıyla gerçekleştirilecek "Kısa ve Orta Vadede Bölge Ekonomisi" oturumunda, bölge ekonomileri ele alınacak.

Zirvenin 2'nci gününde düzenlenecek oturumda ise AK Parti Milletvekili Ziya Altunyaldız, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Faik Öztrak ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Erhan Usta konuşmacı olarak yer alacak.
İstanbul Finans Zirvesi, 7 yıldır olduğu gibi birçok uluslararası yayın organı tarafından takip ediliyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×