Tuğba Özay, İngiliz Haber Sitesinde Manşet Oldu

Daily Mail gazetesi eski süpermodel yeni milletvekili adayı Tuğba Özay'ın bagaj kavgası yüzünden otobüs şöförüne saldırmasını haber yaptı.

Tuğba Özay, İngiliz Haber Sitesinde Manşet Oldu
10 Mart 2015 Salı 13:12

Daily Mail gazetesi eski süpermodel yeni mebus adayı Tuğba Özay'ın bagaj kavgası yüzünden otobüs şöförüne saldırmasını haber yaptı. Haberde 37 yaşındaki Özay'ın, Antalya Havalimanı'ndan 2 saat uzaklıktaki bir tatil köyüne gitmek için transfer aracına bindiği, lakin şöför Halil Kızılyer'in valizleri arabanın bagajına koymasına izin vermeyerek tyükselişma çıkardığı söylendi.

'BENİ KOVDURACAĞINI SÖYLEDİ'

28 yaşındaki şöför Kızılyer, 'Herkesin bagajını koyduğum benzeri onun da çantalarını arabanın altına koyacaktım. (Özay) Kızdı ve çantalarının beraberinde kalmasını istediğini söyledi. Ona çok çok fazla çantası olduğunu ve çok çok fazla yer kaplayacağını söyleyince çıldırdı. Boğazımdan yakaladı, boynumu sıktı, bir yandan da bağırarak beni kovduracağını söylüyordu' diye konuştu.

'VİDEOYU BANA SİLDİRDİLER'

Görgü tanıklarından yolcu Ahmet Büze ise, 'Çok meşhur bulunduğu için derhal tanıdım. Ancak kendisinin hususi haklara sahip olduğunu düşünüyordu ve şöföre saldırdığında şok oldum. Hemen telefonumu çıkarıp hadise anını videoya çektim lakin daha sonra onun güvenliği olduğunu söz eden bir şahıs geldi ve bana videoyu sildirdi' izahatsını yaptı.

ADAY ADAYI OLDUĞUNA VURGU YAPTILAR

Daily Mail'ın haberinde bununla beraber Özay'ın, kariyerinin zirvesindeyken Türkiye'nin maksimum ele geçiren mankeni bulunduğu ve istikbal seçimlerde merkez-solda yer piyasa Cumhuriyet Halk Partisi'nden namzet bulunduğu söylendi.

İŞTE SİTEDEKİ O HABERDEN KARELER...


Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×