Tayland’da farklı kültürler iftar yemeğinde buluştu

Tayland’ın önde gelen üniversitelerinden Rangsit Üniversitesi ve Thailand Achievement Institute'nün birlikte düzenlediği iftar yemeğinde, farklı kültürler bir araya geldi. İftar yemeğinde söz alan davetliler, farklı kültür ve inançların...

Tayland’da farklı kültürler iftar yemeğinde buluştu
26 Temmuz 2014 Cumartesi 20:03

Tayland’ın önde gelen üniversitelerinden Rangsit Üniversitesi ve Thailand Achievement Institute'nün birlikte düzenlediği iftar yemeğinde, farklı kültürler bir araya geldi. İftar yemeğinde söz alan davetliler, farklı kültür ve inançların aynı sofrada bir araya gelmelerini önemsediklerini dile getirdi.

Programın açılış konuşmasını Rangsit Üniversitesi Rektörü Dr. Arthit Ourairat ve Thailand Achievement Enstitute (TAİ) Başkanı Engin Yasmun yaptı.

Program, Rangsit Üniversitesi İslam Araştırma ve Arap Dili Bölüm Başkanı Dr Witsarut Murad Lohwithee’nin ezan okumasıyla devam etti. Programın devamında çeşitli folklor gösterileri yapıldı. İftar programının açılış konuşmasını Rangsit Üniversitesi Rektörü Dr. Arthit Ourairat ve Thailand Achievement Enstitute (TAİ) Başkanı Engin Yasmun yaptı.

Rektör Ourairat konuşmasında, düzenledikleri ortak iftar programını çok önemsediklerini ifade etti. CİHAN

Tayland’da farklı kültürler iftar yemeğinde buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×