Rum lider hastaneye kaldırıldı, liderler görüşmesi ertelendi

Rum Lider Nikos Anastasiadis mide rahatsızlığı nedeniyle bugün hastaneye kaldırıldı. Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde 23 Haziran Pazartesi günü liderler arasında gerçekleştirilecek görüşme ise ertelendi.Nikos Anastasiadis, gastroenterit...

Rum lider hastaneye kaldırıldı, liderler görüşmesi ertelendi
21 Haziran 2014 Cumartesi 16:53

Rum Lider Nikos Anastasiadis mide rahatsızlığı nedeniyle bugün hastaneye kaldırıldı. Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde 23 Haziran Pazartesi günü liderler arasında gerçekleştirilecek görüşme ise ertelendi.

Nikos Anastasiadis, gastroenterit şikayetiyle bugün hastaneye kaldırıldı. Anastasiadis’in rahatsızlığı nedeniyle Pazartesi yapılacak liderler görüşmesi ertelendi.

Rum radyosunun haberine göre Rum Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis yaptığı yazılı açıklamada, Anastasiadis’in gastroenterit (mide ve bağırsak iltihabı) şikayetiyle Lefkoşa’nın Rum kesimindeki “Areteio” hastanesine kaldırıldığını, tedavi ve ileri tetikler için burada tutulduğunu belirtti.

Kıbrıslı Türk Müzakereci Kudret Özersay da Rum Yönetimi yetkililerinin ABM aracılığıyla kendisi ile temasa geçtiğini ve liderler görüşmesinin ileriki bir tarihe ertelendiğini açıkladı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×