Hollande: First lady'nin statüsünü netleştireceğim

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, bir aktrisle gizli ilişki yaşadığı iddialarıyla ilgili açıklama yapmayı reddetti.

Hollande: First lady'nin statüsünü netleştireceğim
14 Ocak 2014 Salı 19:48

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, bir aktrisle gizli ilişki yaşadığı iddialarıyla ilgili açıklama yapmayı reddetti. Hollande, hayat arkadaşı Valerie Trierweiler'in 'first lady' statüsünü ise gelecek ayki ABD ziyaretinden önce netleştireceğini söyledi.

Paris'te düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin soruları üzerine, "Herkes, özel hayatında zorluklar yaşayabilir. Biz de bunu yaşıyoruz. Bunlar, acı veren zamanlar. Ama özel hayat özel şekilde ele alınmalı ve herkesin mahremiyetine saygı gösterilmeli." dedi.

Valerie Trierweiler'in hâlâ first lady olup olmadığının sorulması üzerine Hollande, bu konuda 11 Şubat'taki ABD ziyaretinden önce açıklama yapacağını dile getirdi.

Bu arada, François Hollande'ın 'resmi hayat arkadaşı' Valerie Trierweiler, cumhurbaşkanının motosiklet kaskı takarak aktris Julie Gayet ile buluştuğu yönündeki haberlerin ardından Cuma gününden bu yana hastanede tedavi altında. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×