Altın kaplama “Putinphone” 4 bin 300 dolar

İtalyan mücevher şirketi Caviar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resminin bulunduğu altın kaplamalı iPhone 5s üretti. İtalyan üreticilerin “Putinphone” ismini verdiği telefonun üzerinde Rusya milli marşından metin de işlendi.Caviar...

Altın kaplama “Putinphone” 4 bin 300 dolar
25 Haziran 2014 Çarşamba 15:58

İtalyan mücevher şirketi Caviar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resminin bulunduğu altın kaplamalı iPhone 5s üretti. İtalyan üreticilerin “Putinphone” ismini verdiği telefonun üzerinde Rusya milli marşından metin de işlendi.

Caviar şirketinden yapılan açıklamada, yeni iPhonenin fiyatının 147 bin ruble (yaklaşık 4,3 bin dolar) olduğu belirtildi. Şirket gelir seviyesi yüksek olan Rus müşterileri hedefliyor. 18 ayar altından işlenen telefonların her birinin kendine özgü seri numaraları da bulunuyor.

Şirket tanıtım yazısında, duyulan gurur ve siyasi pozisyonun telefonu masaya bırakarak hiçbir söze gerek kalmadan ifade edilebileceği vurgulandı.

Putin’i yeni neslin sembolü, kararlı ve dünyanın en etkili lideri olarak öven şirket, “Forbes ve Times tarafından dünyanın en etkili ve güçlü insanı olarak seçilen Vladimir Putin, yeni nesil için sadece sembol değil, aynı zamanda iradeli ve kararlı bir lider…” ifadelerine yer verdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×